Oferta:

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych , firm i instytucji. Nasza firma ma ogromne doświadczenie w specjalistycznym czyszczeniu po zgonach. Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu możemy wykonać usługę szybko i w atrakcyjnej cenie.

Sprzątanie pomieszczeń:

Czyścimy miejsca po:

  • - zgonach naturalnych
  • - zabójstwach
  • - samobójstwach
  • - miejsca, w których nastąpił rozkład ciała

Pomieszczenia , po wykonaniu usługi, nie noszą żadnych śladów tragedii, która miała miejsce. Usuwamy wszelkie płyny ustrojowe, plamy, zabrudzenia. Zapewniamy własny transport rzeczy, które należy zutylizować.

Po wykonaniu sprzątania w każdym przypadku wykonujemy dezynfekcję i wystawiamy protokół podezynfekcyjny. Mimo, iż usługę sprzątania najczęściej wykonuje się w jednym pomieszczeniu, dezynfekcję przeprowadzamy w całym domu, mieszkaniu lub firmie. Wszystko dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu psychicznego.

Oddajemy Klientowi pomieszczenie w stanie sprzed zdarzenia, czyste i sterylne. Usuwamy skutecznie nieprzyjemny zapach oraz patogeny i bakterie.

Do wykonania usługi używamy tylko profesjonalnych niemieckich środków chemicznych. Klient nie musi się o nic martwić.
My zapewniamy kompleksową usługę !

Nie ma dla nas zadań niewykonalnych ! Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy faktury VAT. Możliwość rozliczenie naszej usługi z zasiłku pogrzebowego, ubezpieczenia bądź ZUS.

Sprzątanie pojazdów po wypadkach:

Wykonujemy także sprzątanie wszelkich pojazdów po wypadkach komunikacyjnych. Doprowadzamy pojazdy do stanu sprzed wypadku. Pierzemy tapicerkę, czyścimy karoserię oraz dezynfekujemy kabinę pojazdu.

Polityka bezpieczeństwa

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie. Sprzątanie miejsc śmierci to odpowiedzialne zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom. Krew i inne substancje pochodzące z ciała ludzkiego stanowią dla drugiego człowieka zagrożenie biologiczne. Kontakt z tymi płynami niesie ze sobą ryzyko zarażenia się różnymi chorobami i wirusami, w tym wirusem HIV. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, wszystkie prace są wykonywane z niespotykaną starannością, która ociera się o nadgorliwość. Pamiętamy także o naszych pracowników – są cyklicznie wysyłani na zagraniczne szkolenia dt. Sprzątania miejsc śmierci oraz szkolenia psychologiczne organizowane przez czołowych polskich trenerów.

Doskonale zdajemy sobie z tragedii, którą Państwo przeżywają , dlatego okażemy Państwu szacunek i zrozumienie , na jakie zasługujecie.